Game Schedule
Sep
11
vs. Central Mass Revolution Peewee 3
Chelmsford2:00 PM
Sep
19
vs. Parkway Peewee 3
NESC84:00 PM
Sep
25
vs. Winchester Peewee 4
North Star B1:40 PM
Sep
26
vs. Triboro Peewee 3
NESC810:30 AM
Oct
3
vs. Acton-Boxboro Peewee 3
North Star B1:40 PM
Oct
9
vs. Jr. Crusaders Peewee 1
(League)Buffone Arena
2:30 PM
Oct
17
vs. Natick Peewee 2
(League)North Star B
5:10 PM
Oct
23
vs. Junior Railers Peewee 2
(League)Buffone Arena
12:10 PM
Oct
31
vs. Chelmsford Peewee 2
North Star B4:00 PM
Nov
5
vs. North Central MA Peewee 2
(League)NESC1
6:10 PM
Nov
6
vs. Chelmsford Peewee - "A1"
(League)Buffone Arena
5:40 PM
Nov
13
vs. Greater Lowell Peewee 1
(League)Lawrence
5:30 PM
Nov
14
vs. Acton-Boxboro Peewee 2
(League)Olympia
1:00 PM
Nov
21
vs. Waltham Peewee 3
(League)North Star B
4:00 PM
Nov
28
vs. Concord Carlisle Peewee 2
(League)NESC2
12:30 PM
Dec
5
vs. Concord Carlisle Peewee 2
(League)Wallace Civic Center
1:40 PM
Dec
11
vs. Triboro Peewee 2
(League)NESC4
7:50 AM
Dec
12
vs. Greater Lowell Peewee 1
(League)NESC5
2:30 PM
Dec
18
vs. North Central MA Peewee 2
(League)Buffone Arena
12:10 PM
Jan
1
vs. Framingham Peewee 2
(League)NESC6
10:10 AM
Jan
15
vs. Waltham Peewee 4
(League)NESC3
1:50 PM
Jan
16
vs. Waltham Peewee 3
(League)Waltham
8:10 AM
Jan
22
vs. Natick Peewee 3
(League)Buffone Arena
1:20 PM
Jan
23
vs. Triboro Peewee 2
(League)North Star B
12:30 PM
Feb
4
vs. Natick Peewee 3
(League)NESC1
6:10 PM
Feb
13
vs. Acton-Boxboro Peewee 2
(League)Olympia
2:15 PM
Feb
19
vs. Natick Peewee 3
(League)Hopedale
10:40 AM
Feb
20
vs. Central Mass Revolution Peewee 2
(League)Navin
1:10 PM
Feb
26
vs. Waltham Peewee 4
(League)Hopedale
8:20 AM
Feb
27
vs. Framingham Peewee 2
(League)Navin
12:00 PM
Mar
4
vs. Jr. Falcons
(Tournament)Buffone Arena
7:00 PM
Mar
5
vs. Northfield VT
(Tournament)Buffone Arena
7:00 AM
Mar
5
vs. Jr. Crusaders Black
(Tournament)Buffone Arena
5:00 PM
Mar
6
vs. Watertown Peewee 1
(League)NESC5
10:40 AM
Mar
6
vs. Consolation Game
(Tournament)Buffone Arena
1:00 PM
Mar
6
vs. Finals
(Tournament)Buffone Arena
2:00 PM
Mar
11
vs. Greenwich Cardinals
(Tournament)Herb Brooks Arena
8:15 AM
Mar
12
vs. Pelham Penguins
(Tournament)The Olympic Center
8:00 AM
Mar
12
vs. Rye Rangers
(Tournament)The Olympic Center
4:15 PM
Mar
13
vs. Gold Medal Game (1st place vs. 2nd place)
(Tournament)Herb Brooks Arena
8:45 AM
Mar
13
vs. Bronze Medal Game (3rd place vs. 4th place)
(Tournament)The Olympic Center
9:15 AM
Mar
13
vs. Natick Peewee 3
(League)Wellesley Rink 2
11:40 AM
Mar
18
vs. Framingham Peewee 2
(League)NESC1
6:10 PM
Mar
20
vs. Watertown Peewee 1
(League)NESC3
5:10 PM
Mar
27
vs. Waltham Peewee 3
(League)Woburn
7:50 PM
Apr
2
vs. vs Framingham Peewee 2
(League)Wellesley Rink 2
9:20 AM
Apr
9
vs. vs Waltham Peewee 3
(League)Wellesley Rink 2
9:20 AM
Apr
10
vs. vs Watertown Peewee 1
(League)Chelmsford